0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: 1120001150
Stok Durumu: 10
972,82TL
Vergiler Hariç: 824,42TL

Adet

Fiyat AL

8 rüzgar kademesi, uzaktan kumanda ve timer ile konfor

Şık tasarıma, konfora ve fonksiyonlu çalışmaya değer veriyormusunuz? Ozaman 3ü1 arada ayaklı vantilatör TVE 24 S doğru seçimdir - tüm özellikleri ile ikna eder.

Bu yüksek değerli özel tasarım vantilatörü 8 hız kademesi, uzaktan kumanda, timer fonksiyonu ve ayarlanabilir yükseklik sunuyor, ayaklı vantilatörden masaüstü vantilatörüne kadar. 48 W performans ve 40 cm kanat çapı ile sıcak günlerde ferah bir esinti oluşturur.

Zevkinize uygun tasarım

Performansı ve fonksiyonları bu vantilatörde ön sırada yer alır. Aynı zamanda tasarımıda önemli bir noktadır ve yazın yaşam alanlarında uygun yerini bulur.

Ayaklı vantilatörün çubuğu optik olarak göze çarpar ve modern bir tasarımı ortaya koyar. Ofis, oturma odası, mutfak, yatak odası, hobi mekanı, jimnastik odası veya kış bahçesinde kullanılabilir ve her alana uyum sağlar. Siyah LED ekranı aynı zamanda optik olarak göze çarpar.

İster yer kaplamayacak şekilde bir köşeye veya odanın ortasına yerleştirin - TVE 24 S herzaman ideal bir duruş sunar! Yuvarlak ayağı ile bu vantilatör dayanıklıdır, ofis veya yaşam alanında yoğunluk olduğunda bile.

Reduce to the max: Ayaklı ve masaüstü vantilatör bir arada

Cihazın yüksekliği 3 kademe arası ayarlanabilir: 1,3 metre, 1 metre veya 70 cm. İki orta çubuğu çıkartılabilir ve böylece masaüsütü vantilatör olarak kullanılabilir. En yüksek kademede (1,3 metre) geniş alanlı hava dağılımı için uygundur. Orta kademede (1 metre) yerinde oturan kişiler için uygundur ve isteğinize göre ayarlanabilir. En düşük kademede (70 cm) çalışma veya yemek masası üstünden kullanılabilir.

Serinlik için tavsiye: Eger bacaklarınızı ve ayaklarınızı serinletmek istiyorsanız, TVE 24 S vantilatörü yerden doğru kullanabilirsiniz, böylece ofis masası veya yemek masası altında serinlik oluşur.

8 rüzgar gücü – isteğinize göre serinlik

İlk baharda ve yaz sonuna doğru hafif bir esinti yeterlidir, fakat sıcak yaz günlerinde güçlü bir rüzgar gereklidir. Kendi rahatınıza uygun fan kademesini ayarlamanız için bu TVE 24 S vantilatör 8 hız kademesine sahiptir. Entegre 80 derece osilasyonu ile hava akımı eşit olarak dağılır. Vantilatör kafası otomatik olarak soldan sağa döner ve ideal bir serinlik oluşturur - doğal bir esinti gibi. Vantilatör kafası 30 dereceye kadar yukarı veya asağa doğru eğilebilir. Hava akımını kendi isteğinize göre ayarlayın. Maksimum 60 dB(A) ile TVE 24 S en yüksek kademede bile sessiz çalışır.

Uzaktan kumanda ile ayarlayın

Açma/kapatma fonksiyonu, 8 hız kademesi ve 80° osilasyonu kullanım panelinden veya uzaktan kumanda ile ayarlanabilir. Timer fonksiyonuda uzaktan kumanda ile ayarlanabilir. Böylece ofiste sandalyeden, koltuktan veya yataktan doğru istediğiniz değeri seçebilirsiniz.

Pratik timer fonksiyonu

TVE 24 S vantilatörün açılıp kapatılmasını kendi isteğinize göre ayarlayın. Çalışma saatleri 1 ila 8 saat arası ayarlanabilir, 1 saatlik kademeler ile. Yatak odalarda kullanım için idealdir, uyurken ferah bir esinti hissetmek fakat vantilatörün tüm gece çalışmasını istemediğinizde. Sabahları ofiste kötü havayı ortadan kaldırmak için vantilatörü işleme alabilirsiniz.

İyi okunabilir LED ekranı

Cihaza entegre edilen LED ekranı size güncel vantilatör kademesini gösterir. Timer fonksiyonu ayarlandığında, cihazın nezaman işleme geçeceğini veya kapanacağını görebilirsiniz. Enerji tasarrufu için gösterge sadece ekrandaki tuşları veya uzaktan kumandayı kullandığınızda aydınlatılır.

Hafif esintiden güçlü rüzgara kadar - Maksimum konfor için TVE 24 S esnek kullanım imkanı sunar.

Pratik avantajlar:

 • 48 W performans
 • Düşük tüketim masrafı
 • 8 hız kademesi
 • Kapatma fonksiyonlu otomatik 80° osilasyon
 • 30° kadar ayarlanabilir vantilatör kafası
 • 3 kat ayarlanabilir yükseklik 70 cm, 100 cm, 130 cm
 • Ön ve arka korumalı metal mahfaza
 • 40 cm vantilatör kanat çapı
 • Timer fonksiyonu
 • LED ekran
 • IR uzaktan kumanda
 • Dayanıklı duruş ile sağlam ve geniş stand ayağı
 • Sessiz çalışma: maks. 60 dB(A)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.