Phone
PZT - CMT
8:00 - 18:00

0.224 573 85 85

Polen, virüs, ince toz, kötü koku ve bakterilere karşı etkili HEPA filtreleme sistemine sahip hava temizleme cihazı AirgoClean 105 S ve 205 S. Ayrıca daha güçlü bir filtreleme için AirgoClean 205 S modeline uygun opsiyonel olarak H14 filtresi mevcuttur. Her iki hava temizleme cihazı akıllı bir VOC sistemi ile donatılmıştır, böylece hava kalitesi akıllı bir sensör ile ölçülür ve ekranda gösterilir.

HEPA Filtreler Virüse Karşı Etkilimidir?

HEPA filtreler virüsleri tutar mı: HEPA filtreler verimlilikleri değeri ölçüsünde virüsleri tutar. Bahsettiğimiz zararlı maddeler arasında virüs, bakteri, polen, ince toz ve küf sporları gibi maddeler yer alır. Bu partiküllerin büyüklüklerini değerlendirip etkili verimlilikte filtreleme uygulaması sağlanması gerekir. TRUE HEPA filtre kombinasyonu 0,3 µm boyutuna tüm havadaki partikülleri %99,7’den daha yüksek bir oranda filtreler.

Yüksek Performanslı H14 Filtreleri

AirgoClean 205 S hava temizleme cihazına uygun, daha güçlü virüs filtreleme için opsiyonel olarak H14 sınıfı özel yüksek performanslı filtrelerimiz mevcuttur.
%99.995’lik filtreleme oran demek; bir H14 filtresindeki 100.000 asılı partikülden 99.995 partikülün filtrelenip tutulduğu yani ortam havasına verilmediği, filtreden yalnızca 5 adet partikülün geçeceği anlamına gelmektedir. Filtreler temel olarak, sadece birkaç mikrometrelik çaplara sahip sayısız cam elyaftan oluşmuş çok ince paspaslardan oluşur. Elyaflar aynı zamanda rastgele ve düzensiz bir şekilde düzgün mikron altı dendritlere sahip kırılgan bir yapıda düzenlendiğinden filtre performansı son derece yüksektir. Son olarak, mümkün olan en geniş filtre alanı için filtre keçeleri bir dalgaya veya tırtıklı bir yapıya monte edilir. Ultra ince yapısı nedeniyle ön filtre olarak ince bir toz filtresi kullanmak zorunludur, böylece ana filtre olan HEPA, basit bir ön filtrenin zaten tutabileceği daha büyük parçacıklar tarafından hızlı bir şekilde tıkanmamış olur.

Akıllı VOC Sistemi

AirgoClean 105 S ve 205 S akıllı VOC sistemi ile donatılmıştır: Hava kalitesi sensör ile ölçülür ve ekranda gösterilir.
VOC tam olarak nedir: VOC; düşük sıcaklıkta dahi kolayca buharlaşan, yani “uçucu” gaz haline geçen ve havayı kirleten maddelerdir. Bu nedenle uçucu organik maddeler olarak adlandırılırlar (volatile organic compounds). İç mekanlarda, örneğin zemin kaplamaları, contalar, yapıştırıcılar, mobilyalar ve halılar gibi çok sayıda VOC kaynağı bulunmaktadır. AirgoClean hava temizleyiciler standart olarak bir toz sensörü ve VOC sensörü ile donatılmıştır.

AirgoClean 105 S & 205 S

■ AirgoClean hava temizleyicileri polen ve diğer alerjenler, ince toz, kötü kokular, bakteriler, küf sporları veya virüslere karşı etkilidir
■ Aktif karbon ön filtre ve TRUE HEPA-Filtre ile iki kademeli hava filtresi sistemi
■ Hava kalitesi ve filtre değişimi için göstergeler
■ Timer fonksiyonu ve Gece modu
■ 3 fan kademesi
■ Kızılötesi uzaktan kumanda ile rahatça masanızdan yapılandırılabilir
-> AirgoClean 105 S ve 205 S akıllı VOC sistemi ile donatılmıştır: Hava kalitesi sensör ile ölçülür ve ekranda gösterilir.

  • Apr 17, 2020
  • Yorumlar: 0
Yorumlar: 0

Henüz yorum yapılmamış

Yanıtla

E-posta adresiniz yayınlanmaz. Zorunlu alanlar işaretlidir.*